KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10245301

nr 1024 5301

omkring 1900, Kvinna med hund, 66x26

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 mars 2016
kl 20:32:16